Новости

Избавляемся от нежелательных волос с помощью лазерной эпиляции

 Лазерная эпиляция не только позволяет надолго забыть о нежелательном волосяном покрове, но и улучшает внешний вид кожи.

Подробнее >

Какой должна быть декоративная косметика в 2020? На примере ТМ PAESE

В этой статье мы расскажем о косметике PAESE, которая, как мы считаем, должна быть в вашем хит-листе обязательных покупок. 

Подробнее >

Правильный подход к диагностике и укреплению здоровья - клиника семейной медицины

Все человечество сегодня находится в заложниках у CORONAVIRUS – самого неизведанного вируса, который уже ворвался в жизнь украинцев. 

Подробнее >

Як захистити свій гаманець від наслідків хвороби?

Відомий український науковець та лікар Микола Амосов стверджував: «Щоб бути здоровим, потрібно власні зусилля, постійні й значні. Замінити їх не можна нічим». І з цим складно не погодитись, адже здоров’я потрібно цінувати як ніщо інше. Та все ж уникнути всі хвороби неможливо, тому треба бути готовим до всього, в тому числі до значних витрат. Але можна потурбуватись про це завчасно та оформити страхування здоров’я на випадок хвороби.


Перед придбанням такого виду страхування будьте уважні та перегляньте перелік діагнозів, які страхова компанія зобов’язується покрити. Середня кількість хвороб, які вважаються страховими, – близько 130-140. Однак ця кількість може змінюватись. До прикладу, страховка на випадок хвороби від СК VUSO передбачає 140 діагнозів, серед яких краснуха, гострий апендицит, пневмонія, бронхіальна астма, оперізуючий лишай та інші.

Говорячи про термін укладання договору, то зазвичай клієнти VUSO обирають страхування на 12 місяців. Такий період дії дозволяє забути про фінансові негаразди, пов’язані з раптовими хворобами. Окрім того, страхова компанія зможе забезпечити прийом лікаря, який підтвердить діагноз пацієнта.

Також зауважимо, що ця страховка покриває і витрати пов’язані з нещасними випадками, які, на жаль, можуть статися з кожним цілком неочікувано.

Для тих, хто працевлаштований і турбується про свій фінансовий стан на випадок втрати працездатності, маємо хорошу новину. Страхова компанія покриватиме щоденні витрати у разі, якщо ви не зможете повноцінно працювати.

Ціна такої страховки приємно вражає. Страховий захист коштує всього 540 гривень, а страховий ліміт складає 50 тисяч гривень. Цієї суми буде цілком достатньо аби забезпечити вам високу якість медичного обслуговування у разі виникнення потреби лікування.


Оформити поліс дуже просто: потрібно перейти на сайт страховика, у розділі «Інші послуги» обрати продукт «Страхування на випадок хвороби» та заповнити форму для зворотного зв`язку. З вами зв`яжеться менеджер компанії, допоможе оформити договір та сплатити замовлення. За лічені хвилини на вказану електронну пошту прийде лист від компанії, в якому буде знаходитись ваш е-поліс. Такий спосіб оформлення надзвичайно зручний, адже ви не витрачаєте час на відвідування офісу, а в умовах поширення коронавірусу – не піддаєте себе ризику підхопити таку хворобу.

Надійність та високий рівень репутації VUSO підтверджено рейтингом фінансової стійкості «uaAA». За період своєї діяльності на українському страховому ринку компанія змогла розширити мережу своїх представництв по всій Україні, зокрема у таких містах, як Київ, Дніпро, Харків, Львів і т.д.

Компанія позиціонує себе як сучасного страховика, який створив максимально зручні умови для придбання страхових полісів онлайн. Понад 50% страховок компанія реалізує саме через сайт.

Активи компанії значно перевищують її резерви, це свідчить про те, що VUSO здатна здійснювати страхові виплати незалежно від їхньої суми. У 2019 році зібрала перший мільярд страхових премій.

За відгуками клієнтів компанії можна зробити висновок, що прогресивна команда фахівців готова допомогти в будь-який час доби. Клієнтоорієнтованість – головна засада діяльності бізнесу, який спрямовує всі сили на створення унікальних страхових продуктів з вигідними умовами та хорошим сервісом, з метою збереження фінансової стабільності людей, які їм довіряють.

Look дня

новый день-
-новый образ
Читайте на Dress-code.com.ua: Закрыть Наверх